Engineering & Technology pl

 Inżynieria & Technologia 

 Inżynieria & Technologia 

Od oferty dla klienta, do uruchomienia w zakładzie, koledzy pracujący w dziale inżynierii i technologii są częścią naszego zespołu ds. zarządzania projektami w zakresie nowych pojazdów. Omawiamy i angażujemy się w poszczególne etapy projektowania konstrukcji nowego pojazdu. Z każdym nowym projektem, Snop rozpoczyna kompleksową ocenę, w jaki sposób możemy zaprojektować komponent, który jest wysoce funkcjonalny, lekki i ekonomiczny. Nasi inżynierowie zajmują się trendami na rynku motoryzacyjnym w kierunku obniżenia emisji CO2. Snop produkuje części zupełnie inne konstrukcje dla samochodów elektrycznych i hybrydowych niż do samochodów tradycyjnych.

Planowanie i projektowanie przyszłego procesu produkcyjnego i parku maszynowgo fabryk Snop w całej Europie jest ekscytujące i dynamiczne. Jako inżynier będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowych zespołach. Obszary specjalizacji inżynierskiej obejmują projektowanie matryc, doświadczenie w zakresie tłoczenia, spawania i zgrzewania, planowania logistycznego i zarządzania materiałami, zaawansowaną jakość, zarządzanie projektamii i zaawansowaną inżynierię.

  • André Rastetter, Project Leader Quality

    "Snop oznacza różnorodność. To jest to, co lubię najbardziej. Moja praca pozwala mi łączyć rożne dziedziny i współpracować z różnymi osobami. Wymiana i dzielenie się wiedzą napędzają mnie każdego dnia."

  • Patrick Rizzon, Senior Specialist Lean Logistic EU

    "Szczególnie interesująca w mojej pracy jest różnorodność zadań. Tutaj w Snop mogę wykorzystać w praktyce te wszystkie rzeczy, których nauczyłem się w teorii. Od pierwszego dnia jestem pod wrażeniem pracy zespołowej w Snop. Wszyscy pracownicy pracują razem i wspierają się, jeśli jest to potrzebne, dążąc do sukcesu. Koledzy i przełożeni są otwarci i chętni do pomocy."

  • Nathalie Manemabaa, Logistics & Packaging

    "Bardzo podoba mi się moja praca, ponieważ jest to połączenie biznesu i techniki. To pomaga mi się rozwijać. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały zespół. Nasze wzajemne relacje są bardzo szanowane a każda opinia i pomysł są doceniane."

André Rastetter, Project Leader Quality

"Snop oznacza różnorodność. To jest to, co lubię najbardziej. Moja praca pozwala mi łączyć rożne dziedziny i współpracować z różnymi osobami. Wymiana i dzielenie się wiedzą napędzają mnie każdego dnia."

 

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Zapisz kategorię jako kanał RSS