Management & Administration pl

 Zarząd & Administracja 

 Zarząd & Administracja 

Podstawową działalnością firmy Snop jest produkcja w fabrykach, ale trzeba zarządzać całym procesem produkcji, tak jak każda firma, mamy wiele działów wspierających. Większość pracowników pracujących w dziale inżynierii, finansów, zakupów, Sprzedaż, IT i HR pracuje w Centrali Europejskiej w Paryżu i Kolonii, ale w zakładach mamy kolegów pracujących w tych działach lokalnie. Jeśli lubisz aktywnie działać to jesteśmy dla Ciebie. W Snop masz siłę i pracujesz w międzynarodowych zespołach. Zainteresowany? Zobacz poniżej, czy jakieś stanowisko może pasować do Ciebie!

  • Susan Talbot, Vice President Human Resources

    "Jestem w Snop od piętnastu lat i widzę jak bardzo się zmieniłyśmy, zmienilismy sie pozytywnie. Mamy kulturę ciągłego doskonalenia, która jest naturalna dla wszystkich: świetnych pracownikow, którzy są zaangażowani i pełni energi. Ale wielkość Tower Europe również odgrywa ważną rolę. My jesteśmy na tyle mali, aby się wzajemnie poznać i wiedzieć co się dzieje, ale jednocześnie jesteśmy wystarczająco duzi, aby być profesjonalistami. Bez biurokracji i "polityki". Mamy praktyczną i sensowną kulturę w której pracujemy ciężko i bawimy się dobrze."

  • Andrea Wagner, Senior Lead Buyer Direct Materials

    "Snop to dla mnie żywa międzynarodowość, bogactwo pomysłów a wiedza i energia są pożądane i promowane. Każdy ma możliwość przyczynienia się i aktywnego kształtowania teraźniejszości i przyszłości."

Andrea Wagner, Senior Lead Buyer Direct Materials

"Snop to dla mnie żywa międzynarodowość, bogactwo pomysłów a wiedza i energia są pożądane i promowane. Każdy ma możliwość przyczynienia się i aktywnego kształtowania teraźniejszości i przyszłości."

Zapisz kategorię jako kanał RSS
Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 7
Tytuł Dział Lokalizacja
Wyczyść filtr
Fachkraft für Arbeitssicherheit (m/w/d) Human Resources Artern, Deutschland
Ausbildung Elektroniker für Automatisierungstechnik (m/w/d) ab August 2019 Operations Artern, Deutschland
Ausbildung Industriemechaniker (m/w/d) ab August 2019 Operations Artern, Deutschland
Mitarbeiter Produktion (m/w/d)
Mitarbeiter Produktion (m/w/d) Zwickau, Deutschland
Operations Zwickau, Deutschland
Key Account Manager Deutscher Premium OEM (m/w/d) Sales Köln, Deutschland
Praktikant / Werkstudent Human Resources (m/w/d) Human Resources Zwickau, Deutschland
Ausbildung Werkstoffprüfer (m/w/d) Operations Zwickau, Deutschland