Students & Trainees sk

 Študenti & Učni 

 Študenti & Učni 

Ďalšia generácia je naša budúcnosť. Prispievame k našej budúcnosti tým, že sami budeme rozvíjať špecialistov Snop-u. Ponúkame kurzy odbornej prípravy, ako sú priemyselná a nástrojová mechanika, špecialisti na logistiku skladov, alebo inžinieri elektroniky pre prevádzku a automatizačnú techniku.

Snop Nemecko sa tiež zúčastňuje štyroch rôznych bakalárskych odborov: Bachelor of Arts International Business Administration, Bachelor of Science Business Informatics, Bachelor of Engineering Industrial Production and Bachelor of Mechanical Engineering.

Už ste študentom? Potom by ste sa mohli pripojiť k našej spoločnosti Snop, aby ste absolvovali povinnú stáž alebo pracovať popri štúdiu. Možno by sa vaša záverečná práca mohla hodiť na to, čo robí Snop? Neváhajte nás kontaktovať; vítame študentov, ktorí chcú písať bakalárske alebo diplomové práce v spolupráci so spoločnosťou Snop.

Staráme sa aj o najmladších študentov. Zaregistrujte sa k nám na študentskú stáž a spolupracujte s automobilovým priemyslom - z obchodnej alebo inžinierskej strany.

  • Johanna Walch, BA Student International Business

    "Práve som začal duálne štúdium v spoločnosti Snop a od začiatku sa mi páči, že tu pracujem, pretože atmosféra je jednoducho skvelá a kolegovia sú veľmi milí. Myslím si, že prostredníctvom duálneho štúdia získam dobrý prehľad o spoločnosti a rôznych oddeleniach. Na základe toho sa potom môžem rozhodnúť, ktorým smerom sa chcem ďalej rozvíjať."

  • Michael Ullrich, Trainee Tool Making

    "V druhom ročníku štúdia som hľadal zaujímavé povolanie s budúcnosťou, kariérnymi vyhliadkami a spravodlivou mzdou. Po dvoch rokoch tréningu ako mechanik nástrojov môžem s plnou spokojnosťou povedať, že to bolo správne rozhodnutie."

  • Rico Dörr, BA Student Industrial Production

    "Som študentom duálneho vzdelávania v oblasti výrobných technológií a som rád, že som získal podporu od kolegov v spoločnosti Snop v rôznych oblastiach. Štúdium na univerzite mi dáva dobré teoretické pozadie, ktoré môžem použiť počas môjho pôsobenia v spoločnosti Snop. Snop ponúka mi atraktívny balíček benefitov, aby mi umožnil dobrú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, a osobným a profesionálnym rozvojom."

Johanna Walch, BA Student International Business

"Práve som začal duálne štúdium v spoločnosti Tower a od začiatku sa mi páči, že tu pracujem, pretože atmosféra je jednoducho skvelá a kolegovia sú veľmi milí. Myslím si, že prostredníctvom duálneho štúdia získam dobrý prehľad o spoločnosti a rôznych oddeleniach. Na základe toho sa potom môžem rozhodnúť, ktorým smerom sa chcem ďalej rozvíjať."

 
Uložiť kategóriu ako RSS kanál
Výsledky vyhľadávania "". Strana 1 z 1, výsledky 1 až 9
Názov Oddelenie Lokalita
Obnoviť
Ausbildung Fachkraft für Lagerlogistik (m/w/d) Operations Duisburg, Deutschland
Praktika, Studentische Arbeiten
Praktika, Studentische Arbeiten Zwickau, Deutschland
Operations Zwickau, Deutschland
Ausbildung Werkstoffprüfer (m/w/d) Operations Zwickau, Deutschland
Ausbildung Industriemechaniker (m/w/d) Operations Zwickau, Deutschland
Ausbildung Mechatroniker (m/w/d)
Ausbildung Mechatroniker (m/w/d) Zwickau, Deutschland
Operations Zwickau, Deutschland
Ausbildung Maschinen- und Anlagenführer (m/w/d) Operations Zwickau, Deutschland
Ausbildung Elektroniker für Automatisierungstechnik (m/w/d) Operations Zwickau, Deutschland
Ausbildung Werkzeugmechaniker (m/w/d) Operations Zwickau, Deutschland
Duale Studenten (m/w/d)
Duale Studenten (m/w/d) Zwickau, Deutschland
Operations Zwickau, Deutschland